Astăzi vă facem cunoștință cu colega noastră Mihaela
Împreună cu colegii artizani din Departamentul Calitate, Mihaela se asigură că toate produsele care ajung la voi sunt la același standard înalt, făcute cu aceeași grijă și atenție.
Pentru că, atunci când nu procesezi laptele să-l faci steril și să stea cu lunile la raft, obții produse mult mai fragile. Mai facem greșeli și mai apar imperfecțiuni. Dar mizăm pe Mihaela și colegii ei să rectificăm fiecare greșeală și să ne asigurăm că nu se mai repetă. Îți mulțumim că ești alături de noi și că faci parte din echipa artizanilor!
#artizaniilaptelui #Artesana #cunoasteartizanii
- Gala Hanukkah 2025 - 12 decembrie 2025
- Lansare de carte: „Adevărul din farfurie”- Prof. dr. Dan C. Vodnar - 7 decembrie 2025
- Kefirurile Artesana votate numărul 1 la calitate în România! - 3 decembrie 2025
Ți-a plăcut acest articol? Mai avem multe să-ți povestim.
Abonează-te la newsletter-ul nostru și te vom ține la curent cu cele mai recente știri despre noi și evenimente pe care le organizăm.
Promitem și ne angajăm, conform politicii noastre de confidențialitate, să nu trimitem mesaje nesolicitate și nici nu împărtășim adresa ta cu altcineva. Și te poți dezabona oricând.






