Știați că Artesana este marca preferată de părinți pentru produsele lactate românești în 2024?
Suntem onorați să anunțăm că Artesana a fost desemnată marca preferată de lactate românești în studiul național realizat de Forbes Kids Romania și D&D Research! Părinți din toată țara au ales Artesana ca fiind prima opțiune pentru familiile lor, iar acest premiu la Gala Forbes Brands for Kids este pentru voi!
Suntem recunoscători fiecărui părinte care a făcut din Artesana alegerea numărul 1 pentru familia sa. Acest premiu este o dovadă că pasiunea noastră pentru calitate și autenticitate face diferența. Vă mulțumim din suflet! 🥛💚
#Artizaniilaptelui #Artesana #ForbesKIDS #BrandsforKids #ForbesBrandsforKids #ForbesKIDSRomania #ForbesEvents #IncredereaParintilor
- Artesana câștigă 3 medalii de aur la Sofia: Iaurtul Jersey 5% grăsime, Kefirul din lapte de vacă și Crema de brânză din lapte de capră - 13 noiembrie 2025
- Artesana la Dairy Expo Sofia - 13 noiembrie 2025
- Hai la Atelierul Artesana din Carrefour Baneasa - 8 noiembrie 2025
Ți-a plăcut acest articol? Mai avem multe să-ți povestim.
Abonează-te la newsletter-ul nostru și te vom ține la curent cu cele mai recente știri despre noi și evenimente pe care le organizăm.
Promitem și ne angajăm, conform politicii noastre de confidențialitate, să nu trimitem mesaje nesolicitate și nici nu împărtășim adresa ta cu altcineva. Și te poți dezabona oricând.








